loading
  • Yelkenli Kiralama | Fethiye, Göcek ve Marmariste Yelkenli Tekne Kiralama

Sailfleet

Doğayı tahrip etmeden, çevreye zarar vermeden, koylarımızın dokusunu değiştirmeden, ekolojik ayağımızı büyütmeden, buralarda bizden sonraki nesillerin de yaşamasına ve bu doğal güzelliklerden faydalanmasına şans vermek ve var olan değerlerimizi korumak için tatillerimizi kiralık yat yöntemi ile yelkenli teknede yapalım. Henüz bundan birkaç zaman öncesine kadar yelkenli kiralamak bir lüks gibi görülse de günümüzde lüks bir otelde bir ailenin yapacağı tatil maliyetine yakın rakamlarla tekne kiralamak mümkün. Eşsiz güzellikteki koylar duruken neden kalabalık plajlarda tatil yapayım diyorsanız sizin için çok cazip bir yöntem var; yat kiralama. 

Yelkenli Kiralama - Tekne Kiralama

Sailfleet, sizlere Akdenizin en güzel bölgelerinden Göcek, Fethiye, Marmaris ve Bodrum'da kaptanlı ve kaptansız yelkenli tekne kiralama ile yelkenli tekne ile tatil yapma imkanını en kaliteli ve emniyetli bir şekilde sunmaktadır. Sailfleet tekne tutkusu olan kişiler için yelkenli kiralama yöntemi ile teknede tatil yapmayı kolaylaştıran bir fırsat sunmaktadır. Sailfleet, kiralık yelkenli tekne ile sizlere dört farklı bölgede yelken yapma imkanı sunmaktadır. Bodrum, Fethiye arasındaki muhteşem koylarda ve adalarda yelken yapma, yürüyüşe çıkma imkanlarının yanında sadece deniz yolu ile ulaşılabilen restoran/marinalarda konaklama olanakları sağlamaktadır. Restoran/marinalar sizlere lezzetli yemeklerinin yanında elektrik, su ve palamar hizmetleride vermektedir. 

Kaptanlı Tekne Kiralama

Kaptanlık ehliyeti bulunmayan veya ehliyeti olduğu halde yelkenli tekne kullanma tecrübesi olmayan müşterilerimize kiralık tekne ile birlikte kaptan da temin edilmektedir. Kaptanlarımız sahip oldukları tüm bilgi ve tecrübeleri ile sizleri gerektiği şekilde bilgilendirecek ve sizlerin yelkenli teknelerde kaptanlık yapabilecek duruma gelmenizi sağlayacaktır.
Kiraladığınız yelkenli tekne ile yapacağınız seyir bölgeleri hakkında sizleri bilgilendirecek ve sizlerin muhteşem koylarda keyifli bir şekilde konaklamanızı sağlayacaklardır.

Bölgelerimiz ve Erişim Yerleri 

Yelkenli tekne ve yatlarımızı Bodrum, Marmaris, Fethiye, Göcek ve Fethiye’de kiralayabilirsiniz. Merkez ofisimiz Fethiye Ece Saray Marina da bulunmaktadır.
Yelken yapmak, yelkenli kiralamak isteyen müşterilerimizin arzu etmeleri halinde havaalanı - marina ulaşımları tarafımızdan organize edilmektedir.