• Yelkenli Kiralama | Fethiye, Göcek ve Marmariste Yelkenli Tekne Kiralama

İzole Tatil İçin En Konforlu Seçenek: Katamaran

Yelkenli teknelerin veya benzer büyüklükteki motorlu teknelerin aksine, yelkenli katamaranlar muhteşem deniz manzarasıyla lüks villalarla aynı konforu sunuyor. Dahası,  Egenin muazzam adaları, koyları veya çam ormanların arasında kusursuz bir izolasyon sunar - seçim sizin.

Katamaranlar, iki ayrı gövde, geniş kabinler ve ortalama bir yelkenli yattan daha büyük yataklar ile inşa edilirken, tüm misafir kabinlerinin kendine ait duşlu tuvaleti bulunmaktadır. 

İki ayrı gövdesi ile, iki aile bir tekneyi paylaşabilir ancak yine de tam bir mahremiyetin tadını çıkarabilir.

Geniş bir salon ile, katamaranlar büyük bir konfor sunarken, aynı zamanda geniş salon pencereleri sayesinde mükemmel bir görüş alanına sahip.  Ve her şeyin en iyisi - manzaranızı siz seçiyorsunuz.

Tüm katamaranlarımız geniş ve tam donanımlı mutfağa sahip olduğundan kendi yemeğinizi hazırlamak kolay ve eğlencelidir. Teknede akşam yemeğinizi yerken muhteşem manzaraların tadını çıkaracaksınız.
Kendiniz yemek pişirmeyi sevmiyorsanız, koylardaki restoranlardan paket yemek sipariş edebilirsiniz.
Ya da salgın hastalıklardan önce bile sosyal mesafenin garanti edildiği yerel restoranda açık havada akşam yemeği yiyebilirsiniz.

Sail Spica - Bali Catspace gibi jeneratörle donatılmış tekneler daha fazla konfor ve bağımsızlık sunacak - aküleri çok sık şarj etmek için marinaları ziyaret etmenize gerek kalmayacak

Fethiye, Göcek & Marmaris'te muhteşem bir izole tatili yapma fırsatını yakalamak için bizim Athena 38, Lagoon 40, Bali Catspace ve Lagoon 42' ye bir göz attın!