loading
  • Yelkenli Kiralama | Fethiye, Göcek ve Marmariste Yelkenli Tekne Kiralama

Mancero Kitchen Bar

Fethiye sahilinde, körfeze hakim olan manzarası ve büyük bir özenle tasarlanmış dekorasyonu ile misafırlerini karşılayan Mancero Kitchen Bar ,1935 yılında kurulduğu günden bu yana kalite anlayışından ödün vermeden çalışan "Hilmi" markasının Fethiye'ye kazandırdığı yeni bir değerdir. 

Sunduğu farklı lezzetleriyle şimdiden hem Fethiye halkının hem de yerli ve yabancı misafirlerin, günün her saatinde sık olarak tercih ettiği bir mekan haline gelmiştir. 

Özel tariflerle donatılmış menüsünde kültürümüzün güne başlama vazgeçilmezi olan zengin kahvaltısı, İtalyan mutfağından seçilmiş eşsiz lezzetleri ve `Dry Aged' teknolojisiyle hazırlanmış etleriyle Steakhouse kültürünü de Fethiye'ye getirmiş ve kendi tatlarımızla güzel bir şekilde harmanlamıştır. 

Keyifle içkinizi yudumlayabileceğiniz Mancero 'da , geniş bir yelpazeye sahip, şarap ve kokteyl menüsünün yanı sıra küçük bir mola vermek isteyenler ya da uzun uzun tatlı sohbet etmek isteyenler için de, bol seçenekli bir kahve ve tatlı menüsü bulunmaktadır. 

Hem kapalı hem de açık hava konsepti, özenle seçilmiş müzikleri, kaliteli servisle özel sunumları, sıcak renklerle tasarlanmış dekorasyonu eşliğinde, misafirlerine unutulmaz keyifli anlar geçirmelerine neden olacak eşsiz bir mekandır.