• Yelkenli Kiralama | Fethiye, Göcek ve Marmariste Yelkenli Tekne Kiralama

Marmaris Lokasyonumuz

Orhaniye

Adeta doğal mendirek işlevi gören Orhaniye Kızkumu plajının güney doğusunda yer alan Palmiye Yacht Club, 2022 Nisan ayı itibari ile Sailfleet'in ikinci lokasyon tercihi olmuştur. Orhaniye hem emniyetli hem de Hisarönü Körfezine hakim konumu ile bir çok yelkencinin ilk tercih noktasıdır. 

 

Hisarönü Körfezinde Yelken

Hisarönü Körfezinin girintili çıkıntılı yapısı sayesinde bu bölgede de Göcek'te olduğu gibi konaklama açısından oldukça fazla alternatife sahip olmakla beraber yine yelkencilere korunaklı, fazla dalga kaldırmayan denizlerde yelken yapma şansı da tanımaktadır. Bu bölgede güneyli esen havalarda körfezin kuzeyindeki koylarda konaklama yapılacak ise bu koylar güneyli havalara açık olduğunda dikkatli olmakta fayda vardır. Hisarönünde bulunan koylardaki restoranların iskelesine bağlanarak hem deniz mahsulü olsun, hem de et türevleri olsun daha önce hiç tatmadığınız lezzetler ile tanışacaksınız. 

 

 

Palmiye Yacht Club

Sıcak atmosferi ve şirin ince uzun T iskelesi ile teknelerimizi ağırlayacak olan Palmiye Yacht Club'ta, teknenizin hazırlık sürecinde ister restoranında birbirinden leziz yemekleri tadabilir ya da dilerseniz havuzunda kokteyllerinizi yudumlayabilirsiniz.

Tam donanımlı olan Palmiye Yacht Club'ta eviniz kadar rahat hissedeceğiniz tuvalet ve duşlar mevcut olup, teknenize erken gelme durumunuzda eğer tekneniz dolu olsa bile Palmiye Yacht Club'ın tertemiz odalarında konaklayabilirsiniz.

Palmiye Yacht Club havalimanından sadece 1 saat 45 dakika mesafededir ve civarda ATM, tekne alışverişinizi yapabileceğiniz büyük marketler mevcut olup, araçları ile gelen misafirlerimiz için geniş otoparkı ile de tatilinize başlamadan önce sizlere kolaylık sağlayacak bir lokasyondur.

 

 

 

 

 

Marmaris Çıkışlı Teknelerimiz

Orhaniye lokasyonumuzda bulunacak teknelerimizin neredeyse hepsi yeni model olup, sizlere en iyi hizmeti verebilmek için çeşitliliğe de özen gösterilerek seçilmiştir. 

Marmaris çıkışlı teknelerimiz için lütfen tıklayınız.