• Yelkenli Kiralama | Fethiye, Göcek ve Marmariste Yelkenli Tekne Kiralama

Sailfleet Yacht Partners

Ortak Tekne Programının Amacı ve Hedefleri

  • Sailfleet Yacht Partners Programının amacı tekne sahibi olmak isteyen kişilerin bu arzularını farklı seçenekler ile gerçekleştirmesini sağlamak.
  • Yelkenli tekne sahibi olma hayalini aynı zamanda yatırıma dönüştürmeği sağlamak.
  • Tekne sahibi olmanın getirdiği ağır sorumluluktan Sailfleet iş birliği ile geride bırakmak.
  • Tekne sahibi olmak için yatırım yapan her bir bireyin deneyim ve önerilerinden faydalanarak sisteme fayda sağlamak.

Ekolojik Ayağımızı Küçülterek Doğayı Koruyalım

Doğayı tahrip etmeden, koylarımızdaki betonlaşmayı, tekelleşmeyi önlemenin daha da önemlisi ekolojik ayağımızı küçültmenin en etkin yoludur yelkenli tekne ile tatil yapmak.

Hem Tekne Yatırımı Hem Tatil Yapın

Tatil ve yatırımı bir araya getiren Sailfleet Yacht Partners programı, yelkenli ortaklığı ile tatil anlayışınızı değiştirir. Siz de program kapsamında, teknenizi Sailfleet filosuna dahil edebilir, her sezon teknenizi kiralayarak gelir elde edebilirsiniz. Tatil yaparken yatırım yapmak, yatırım yaparken tatil yapmak Saifleet Yacht Partners ile mümkün.

 

Tekne Almak İçin Uygun Çözümler

Sailfleet Yacht Partners, tek başına tekne alabileceğiniz konseptin yanı sıra ortaklı seçenekler de sunar. Dilerseniz kendi teknenize sahip olabilir veya ortaklı tekne ile hayallerinizi gerçekleştirirken ortaklarınızdan destek alabilirsiniz. Daha uygun fiyatlarla, maliyet ortaklığı ile alabileceğiniz tekne ile tatilinizi renklendirebilir ve kiralanan teknenizden gelir elde edebilirsiniz. Üstelik, Sailfleet ortaklık sözleşmesi, risksiz yatırım fırsatları sunar. 

 

Bol Keyif, Minimum Risk 

Sailfleet Yacht Partners programı, teknenin bakım masrafları ve sorumlulukları konusunda endişelenmenize gerek kalmadan tekne sahibi olmanızı sağlar. Bu program kapsamında bakım/onarım, marina, sigorta ve lisanslamaya kadar tüm işlemlerin sorumluluğunu Sailfleet’in kendi yapısı altında bulunan Sailtechnic ekibi üstlenir ve size sadece keyifli tatilinizi düşlemek kalır. 

 

Sailfleet Yacht Partners Programına Nasıl Dahil Olabilirsiniz? 


1.Seçenek: Sabit Gelirli Plan

  • 2 yıllık sözleşme süresi boyunca tekne değeri üzerinden yıllık %8 gelire sahip olursunuz. 
  • 5 yılın sonunda dilerseniz sözleşmeyi yenileyebilir, dilerseniz tekneyi satabilirsiniz. Teknenize alıcı bulmak için destek oluyor ve satılmama durumunda değerinin %5 altında satın almayı garanti ediyoruz.
  • Teknenizin tüm masraflarını Sailfleet olarak biz karşılıyoruz.


2.Seçenek: Değişken Gelirli Plan

  • 2 yıllık sözleşme süresi boyunca tekne geliri üzerinden tüm masraflar, komisyon ve Sailfleet işletme payı düşülür ve böylece teknenizin kiralanma hafta sayısına göre bir gelire sahip olursunuz. 
  • 5 yılın sonunda dilerseniz sözleşmeyi yenileyebilir, dilerseniz tekneyi satabilirsiniz. Teknenize alıcı bulmak için destek oluyor ve satılmama durumunda değerinin %5 altında satın almayı garanti ediyoruz.

Sailfleet Yach Partners programı hakkında daha fazla bilgiye [email protected] adresine mail göndererek ulaşabilirsiniz.