• Yelkenli Kiralama | Fethiye, Göcek ve Marmariste Yelkenli Tekne Kiralama

Sail Betelgeuse: 2022 Bavaria 46 Cruiser

Bir Bavaria, sürpriz olmayacak şekilde "2015 Yılının Avrupa Yatı" ilan etti! Bunun nedeni, sınıfında daha fazla alan, daha fazla konfor, isterseniz daha fazla lüks sunan ve aynı zamanda kullanımı bu kadar kolay olan başka bir yelkenli yat bulmakta zorlanacağınızdır.

BAVARIA CRUISER 46, yakın arkadaşlarınız veya ailenizle paylaşılan saf bir yelken keyfi sunar. CRUISER 46, teknedeki tüm konforlara ek olarak, bir başka büyük artı daha sunar: güvenlik ile birlikte sağlıklı bir performans dozu. Bu, teknenin çift dümen palası ile sağlanır.

Bavaria Cruiser 46, konfor düşünülerek tasarlandı, bu nedenle lüks ve geniş bir iç mekan sunar. Katlanabilir bir salon koltuğu, konuklar için salon masasında ek saklama alanı ve oturma alanı sunar. Harita masası işlevi sayesinde, salon masasında çok sayıda haritayı yayabileceğiniz alan bulunurken, kitaplığında bir liman rehberleri kütüphanesi depolayabilir.

Ancak rahat olmasının yanı sıra, Bavaria Cruiser 46, çok fazla telaş olmadan manevra yapmanıza yardımcı olan çok çeşitli akıllı teknolojilerle donatılmıştır. 

Ayrıntılı için : Teknelerimiz